To fakt, że zespół -KA-JA-BAND- oferuje Państwu bardzo różnorodny repertuar, w którym znajduje się wiele piosenek dla Gości z każdej grupy wiekowej.  Zdarza się jednak, że trudno jest Parze Młodej w rozmowie z Rodzicami zadecydować, czy podczas wesela będzie lepsza dla wszystkich Gości muzyka na żywo, czy raczej dyskoteka z płyt. Dlatego -KA-JA-BAND-  przedstawia ofertę, dzięki której problem wyboru nie będzie absolutnie istniał i która zadowoli wszystkich obecnych na weselu Gości:

   Zespół muzyczny grający na żywo i dyskoteka na jednym weselu!

Dlaczego wybierać, skoro w razie potrzeby można mieć i jedno i drugie?!           W ten sposób Babcia Pary Młodej będzie szczęśliwa, że potańczy na weselu przy ulubionych, śpiewanych i granych na żywo piosenkach, a Para Młoda, która w towarzystwie swoich rówieśników chce poskakać również przy tych najnowszych hitach sprzed trzech dni, uniknie wyrzutów ze strony (często sponsorujących wesele) Rodziców: "...jak to, dyskoteka? przecież zespół musi być!".

To Państwo określacie, w jakich godzinach chcecie poszaleć przy muzyce zespołu, a o jakiej porze ma być dyskoteka.

Zespół i DJ na jednym weselu to na pewno coś więcej niż sam zespół, a już naprawdę duuużo więcej, niż sam DJ! A wcale nie musi to wszystko więcej kosztować...

-KA-JA-BAND-  chętnie przedstawi Państwu dalsze informacje na ten temat. W tym celu zapraszamy do kontaktu pod numerem 608 636460 i umówienia się na spotkanie w siedzibie zespołu.